Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

Gizlilik ve Güvenlik

 Fatih Kitap

Bu gizlilik politikası www.fatihkitap.com URL'si ile başlayan tüm sitelerde ve sayfalarda geçerlidir. Herhangi bir sitede www.fatihkitap.com logosu, yazısı ya da markasının bulunması, bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez.

Sitede yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olması amacımızdır. Sitede yer alan bilgilerde herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olması durumunda en kısa sürede düzeltilmesine çalışılacaktır.

Sitemizi ziyaretiniz süresince kişisel bilgileriniz saklanmamakta, ancak sistemimizden etkileşimli bir şekilde yararlanmak için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaktadır (sisteme üye olunması gibi). Sitemizi kullanırken yapılan işlemlerde bize verdiğiniz kişisel bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz. 

www.fatihkitap.com gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi korumayı taahhüt eder ve ilgili yasalara gerektiği şekilde uyarak, kişisel bilgilerinizi yüksek düzeyde korumayla saklı tutar.

www.fatihkitap.com internet sitesini kullanmak amacı ile kişisel bilgilerini paylaşanlar, bu bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiş, bu gizlilik ilkesi belgesinde bahsedilen amaçlar doğrultusunda bilgilerin kullanımını kabul etmiş olurlar.

www.fatihkitap.com sitesi Google tarafından sağlanan web analiz servisini kullanmaktadır. Google’un gizlilik ilkeleri için lütfen www.google.com sitesine başvurun. www.fatihkitap.com sitesini kullanarak, Google gizlilik ilkesinde belirtilen biçimde kişisel bilgilerinizin Google tarafından kullanılmasına izin vermiş olursunuz.

www.fatihkitap.com devamlı olarak internet sitesini yenilemeyi ve geliştirmeyi amaçlar ve bu doğrultuda her zaman gizlilik ilkesi şartlarını da değiştirme ve/veya güncelleme hakkına sahiptir.

IP adresinizi, sunucularımızdaki olası sorunların giderilebilmesi ve kullanıcıların sitemizi ziyaretleri sırasındaki davranışlarını izlemek amacı ile kaydediyoruz. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve internet sitemizin kullanım istatistiklerini tutmak amacı ile kullanılacaktır.

www.fatihkitap.com sitesinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.fatihkitap.com, bağlantı verdiği sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. www.fatihkitap.com, bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin bu gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez.

www.fatihkitap.com, ziyaretçiler tarafından verilen kişisel bilgileri (ad, soyad, elektronik posta adresi, açık adres ve telefon numarası vb.) gizli tutmayı ve sadece aşağıdaki amaçlar için kullanmayı taahhüt eder:

  • Posta yoluyla ürün kataloğu ya da diğer yazışmaları göndermek,
  • Elektronik posta yoluyla bildirimler göndermek,
  • Vakıflar Bankası aracılığı ile kredi kartınızdan satış bedelini tahsil etmek,
  • Satın aldığınız ürünleri teslim etmek,

 Bu amaçlar dışında, kişisel bilgiler kullanıcının açık izni olmadan hiçbir şekilde üçüncü kişilere verilmez. Kişisel bilgilere sadece yetkili www.fatihkitap.com personeli erişebilirler. www.fatihkitap.com, kişileri açıklamadan, internet kullanımıyla ilgili istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) internet sitesini iyileştirmek amacı ile inceleyebilir.


www.fatihkitap.com gizlilik ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız siparisCfatihkitap.com adresine başvurunuz.

Saygı ve Muhabbetle

Fatih Kitap

 

Kapat