Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL

S S Sorular


Sık Sorulan Sorular

 

- Telefon açtım. Cevap veren olmadı. Acaba neden?

- Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:30 Cumartesi günü 09:00-13:30 arasında telefonlarınıza cevep verebiliyoruz.

- Çalışma saatlerinizi belirtir misiniz?

Mesai saatlerimiz; Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:30 Cumartesi günü 09:00-13:30 arasıdır.

- Bizzat gelip inceleyerek kitap satın alacağımız bir satış mağazanız var mi?

- Hayır! Henüz bu imkana sahip değiliz. Ancak yakın zamanda kitaplarımızı sergileyip satış yapacağımız bir sergi yerimiz, bir okuma bölümümüz ve toplantı sohbet odamız olacak.

Inşallah burada çaylar bizden olacak. Hem de cam bardakta. Hakiki Türk Çayı... Öyle naylon veya kağıt bardakta falan değil... Buna ilaveten; simit hem de odun ateşinde taş fırında pişmiş hakiki İstanbul simidi... Öyle Teneke fırında gazla, doğalgazla falan pişen değil... Ama simitler parayla :)

Gazlı ve glikozlu içecekler yok. Ihlamur, Kekik, Papatya, Elma, Çörekotu, Kirazçöpü ve Ceviz Çayı, Kuşburnu ve Türk Kahvesi var.

 

- İnternet Sitenizde Neden Tedarik sistemi ile çalışıyorsunuz?

- Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz teveccühe sonrada sorunuza çok teşekkür ederim. Bunun belli başlı sebepleri var. Tedarik yöntemi ile satışta sistem şöyle çalışıyor. Müşterimizden sipariş bize ulaşır. Kitap eğer bizim ardiyemizde varsa ödeme hesabımıza ulaşır ulasmaz. Kargoya teslim edilir.

üzel Memleketimizde 300bin civarında kitap mevcut bunların hepsini stokta tutmak neredeyse imkansız. Hem Mekan hem de maddi yönden. Bir kitap bedeli ortalama 6TL olsa ve her kitaptan bir adet bile bulundursaniz 1 milyon 800bin TL yapıyor. Ayrica bu kadar kitabı depolamakta çok zor. Hadi depoladiniz diyelim. O mekanın kirasi onbinlerce TL olur bu da maliyetlerimizi çok artırir. 

 

- İnternet Sitenizde Olmayan Bir Kitabı Bizim için Tedarik Eder misiniz?

Tabi ki! şöyle yapabilirsiniz; Almak istediğiniz kitabi bize bildirin. Bulup bulmayacağımizi size bildirelim... 

 

 

 

Kapat