Satış ve Sipariş Şartları

A) www.fatihkitap.com web adresinden ilgili bakanlıkların mevzuatlarına göre 18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz. Sitemizde çocuklara yönelik eserler satılmaktadır. Pek kıymetli çocuklarımız için velileri alış veriş yapabilirler.

 

B) Temin-Tedarik ve Nakliye Süresi; Kitap sektörünün "Tedarik Zincirinde" yaşanan teknik sıkıntılar sebebiyle acele, acil, çok acil kitap gönderimi mümkün olmuyor.  Siprarişinizin sizlere ulaşma süresi temin-tadarik süresi artı kargo süresidir. Ancak firma olarak kitap siparişlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırmak için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Detaylı bilgi için; Detaylı bilgi için;

Bu Linki Tıklayarak Acıklayıcı Yazıyı Okuyalım Temin Tedarik Nedir? 

 

C) Üretim hatası olan, katalokda belirtilen özellikleri sağlamayan ya da yanlış teslim edilen ürünleri, 7 gün içinde iade edebilirsiniz.

Firmamızdan satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde (Kullanılmamış olmak ve orijinal torbaları içerisinde olmak şartı ile) iade edebilirsiniz. Bu durumlarda iade ettiğiniz ürünlerin yenilerini adresinize yollayabiliriz. Kusurlu olduğu için iade ettiğiniz ürünlerin bedelini de talep edebilirsiniz.

İade işleminin gerçekleşebilmesi için, iade edilmek istenen her bir ürün için iade sebebini bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir.

 

D) Ürünlerimiz bir üretim hatası ile karşılaşırsanız, ürünü yenisi ile değiştirilmesi için ya da ürün bedelinin iadesi için bize yazılı olarak müracaat ediniz ve bir iade numarası alınız. Gerekli hesaplamaları yapıp sizinle irtibata geçeceğiz. LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİP MUTABAKATA VARMADAN İADE ÜRÜN YOLLAMAYINIZ!

 

E) Siparişlerinizi Nasıl Hazırlıyoruz? Prensip olarak stoğumuzda olan ürünleri ödemelerin bize ulaştığı gün kargoya veriyoruz. İşlerin yoğun olduğu durumlarda ertesi günlere sarkabiliyor. Cumartesi günleri 12:30 dan sonra, Pazar Günleri, "Resmi Tatil" ve "Millî Bayramlarda" sevkiyat yapamıyoruz. Ayrıca "Hava Muhalefeti" sebebiyle kargoların çalışmadığı durumlarda da yine sevkiyat yapamıyoruz.

Firmamızdan size ulaşan kargoyu alırken lütfen kontrol ediniz. Paketiniz yani aldığınız ürün hasarlı ise tahribat varsa paketi teslim almayınız. Bu hasarın sorumluluğu taşıyıcıya aittir.

Paketi teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz lütfen bizimle irtibata geçmeden ve geri iade numarası almadan paketi ASLA geri göndermeyiniz.

Farklı bir kurye sistemi seçerseniz ekstra fiyat uygulanacak; bunun için bizimle temas kurun. Nakliye şeklini siz seçecek ve kurye/kargo durumunu internetten öğrenebileceksiniz.

Nakliye-Kargo Bedeli kargonun ağırlığına, "DESİSİNE", "Teslim yerinin İstanbul'a olan mesafesine", "Uzak Bölge" ve "Türkiye Adalarına" göre değişiklik gösterir.

 

F) Mesafeli Satış Sözleşmesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

  Mesafeli Satış Sözleşmesini okumak için buraya tıklayınız!

 

G) Hasarlı Paketler;  ** Önemli ** Size ulaşan paket hasar görmüş, açılmış, yırtılmış veya kuşku verici biçimde zarar görmüş ise, paketi teslim alamayınız ve bu durumu bize ve kargo müşteri hizmetlerine bildiriniz.

** Dikkat! Paketiniz Gümrük geçmiş ise Gümrük görevlileri tarafından açılabilir. Denetime tabi tutulabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Bu durumda paketinizi teslim alabilirsiniz.

*Yine yurt içi taşımalarda Polis ve Maliye Bakanlığı görevlileri paketinizi her türlü kontrole tabi tutabilirler. Bu gibi durumlar da paketiniz açılmışsa resmi görevliler size (Paketinizin açılıp kapatıldığına dair bir not yazarlar ve resmi kaşe-imzaları bulunur) Hatta bu işlemler kamera altında sizleri ve bizi temsil eden kargo firması temsilcisinin gözetiminde yapılır. Bu gayet normal bir durumdur. Bu durumda paketinizi teslim alabilirsiniz.H) Kart Bilgileriniz; Siz kıymetli müşterilerimize ait kredi kartı bilgilerini sistemimizde asla saklamıyoruz. Sadece güvenlik ve takip amacı ile kredi kartı numarasının son dört rakamını sizin bankanız tarafından bize iletilir ve sistem sadece bu 4 rakamı veri tabanında saklar. Bu nedenle her alış verişte kredi kartı bilgilerini tekrar girmeniz gerekiyor.

Kredi kartı ile ödeme sırasında, ödeme ara yüzü alışveriş bedelini kartınızdan tahsil edemezse, ilgili sorunun ne olduğunu söyleyen bir hata kodu ve mesajını size gösterecektir. Bu kod ve numara ile bankanızın muşteri hizmetlerine müracaat ederek ödemeki sorununuzu giderebilirsiniz.

Ödeme Bilgisi; Bize yaptığınız ödemeye ilişkin kredi kartı ekstrenizde  (Fatih Kitap Ömer Asım Öztop veya kısaltılmış şekli) ibaresini göreceksiniz.


Sitemizde alış veriş yaparken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, hiç çekinmeden irtibatCfatihkitap.com adresine bildirmenizi istirham ederiz. En kısa zamanda sizinle irtibata geçip memnuniyetle yardımcı olmaya gayret edeceğiz.

Temin Tedarik Kargo Hakkında Çok Önemli Ön Bilgilendirme için Buraya Tıklayınız

 

Lütfen şikayetlerinizi oaoztopCfatihkitap.com adresine, memnuniyetiniz dostlarınıza bildiriniz.

SAYGILARIMIZLA

Fatih Kitap


**FATİH KİTAP;  tescilli ticâri bir markadır.

 

Kapat